V četrtek, 24. 10. 2019, so devetošolci organizirali prvi šolski ples. Poskrbeli so tudi za pester spremljevalni program: srečelov s skoraj dvesto dobitki, glasovanje za kralja in kraljico plesa ter princa in princeso plesa, odlično hrano in pijačo. Medtem ko so pridne dekliške roke mešale sadne brezalkoholne koktejle in pinacolado in pekle palačinke, so spretni DJ -Dionovi prsti mešali glasbo ob mešalni mizi tako zagreto, da ni nihče niti pomislil, da bi izpustil kak ples. Tako so cepetale noge in vzklikala grla, da se je šola kar iskrila od veselja (no, malo so k iskrenju pripomogle tudi neonske zapestnice).
Devetošolci so se res izkazali pri organizaciji, pripravi in celotni izvedbi tega dogodka. Prav na nobeno podrobnost niso pozabili! Bravo! Se že veselimo naslednjega in vas vabimo na Božično – novoletni ples!

zapisala: Nataša Ivanušič