Spoštovani učenci in starši

Počasi se iztekajo zimske počitnice v res čudovitem vremenu. Upam, da jih preživljate tudi z dejavnostmi v naravi.

Obveščamo vas, da bo vzgojno-izobraževalno delo po zaključenih zimskih počitnicah od ponedeljka, 1. 3. 2021 dalje, potekalo v šoli, saj je Vlada RS podaljšala veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja…. Novosti v primerjavi s tednom pred počitnicami so:

• Izbirni predmeti (obvezni in neobvezni) od 4. razreda dalje bodo potekali v šoli in nič več na daljavo. Tam kjer bo prihajalo do združevanja učencev iz različnih oddelkov ali razredov, bodo morali učenci obvezno nositi zaščitne maske.
  • Ministrstvo za izobraževanje nas je z okrožnico obvestilo, da priporočajo nošenje maske vsem učencem od 6. do 9. razreda za svojo varnost in zaščito, ves čas pouka in ne samo v skupnih prostorih šole, kjer je to obvezno.

Vsem želim lep zaključek počitnic in pazite nase.

Marko Primožič