Spoštovani

Vlada je ob koncu prejšnjega tedna spremenila odlok o začasnih ukrepih za zmanjšanje tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-Cov-2 v katerem je določeno, da je obvezna uporaba zaščitnih mask za učence od 6. razreda dalje ves čas, ko so v prostorih šole – tudi pri pouku.

Do 5. razreda morajo učenci zaščitno masko nositi pred vstopom v šolo, v skupnih prostorih šole (hodniki, garderobe, sanitarije, jedilnica), če poteka pouk ali druge dejavnosti šole v skupinah, kjer se učenci združujejo iz različnih oddelkov ali razredov (neobvezni izbirni predmeti, podaljšano bivanje 4. in 5. razred).

Masko morajo učenci nositi tudi na kombijih in avtobusu.

Od ponedeljka, 8. 3. 2021, se bo v prostorih šole še naprej izvajal pouk za vse učence od 1. do 9. razreda, prav tako tudi vsi obvezni in neobvezni izbirni predmeti. Interesne dejavnosti se bodo izvajale v dogovoru z učitelji v mehurčkih. O tem vas bodo obvestili učitelji.