Zaposleni

Funkcija Ime in priimek Govorilne ure Elektronski naslov
Ravnatelj Marko Primožič Ponedeljek,         8.30 – 9.15 marko.primozic (at)os-igroharja.si
Pomočnica ravnatelja Maja Doljak Sreda,                 7.30 – 8.15 maja.doljak(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Tadeusz Sadowski Bukovica Irena Frakelj Kešnar Ponedeljek,       10.05 – 10.50 irena.frakelj-kesnar(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Bukovščica Alenka Magajne Germ Torek,                11.40 – 12.25 alenka.magajne-germ(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Sv. Lenart Zinka Pintar Četrtek,               8.00 – 8.45 zinka.pintar(at)os-igroharja.si
 

Matična šola

Učitelji od 1. do 5. razreda

učitelj poučuje razrednik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Maja Bajželj Plešec Zdrav življenjski slog  Po predhodnem dogovoru maja.bajzelj(at)os-igroharja.si
Irena Benedičič 4. a 4. a Sreda 10.15-11.00 učilnica 201 irena.benedicic(at)os-igroharja.si
Janja Bračko 1. b 1. b  Torek  11.55-12.35 učilnica 111 janja.bracko(at)os-igroharja.si
Martina Bukovšek JV Četrtek (po predhodnem dogovoru)  8.20-9.05  kabinet RS pritličje martina.bukovsek(at)os-igroharja.si
Ivanka Dolenc 3. a 3. a Petek 9.10-9.55 učilnica 203 ivanka.dolenc(at)os-igroharja.si
Jerneja Eržen Druga strokovna delavka v 1. a Torek 11.55-12.40 Učilnica 110 jerneja.erzen(at)os-igroharja.si
Tatjana Jeram 2. b 2. b Ponedeljek 11.05-11.50 Kabinet pritličje tatjana.jeram(at)os-igroharja.si
Mihela Kokelj Angleščina 3.a in 3. b Sreda ali petek (po predhodnem dogovoru)  7.30-8.00  učilnica 204 mihela.kokelj(at)os-igroharja.si
Jana Kos OPB 6, 7  Četrtek  14.20-15.00  kabinet RS – p19  jana.kos(at)os-igroharja.si
Branka Mali 5. c 5. c Ponedeljek 10.15-11.00 učilnica 240 branka.mali(at)os-igroharja.si
Anže Rebič OPB 4 Petek 13.30-14.20 Zbornica anze.rebic@os-igroharja.si
Irena Peternel 5. b 5. b Petek 10.15-11.00 učilnica 133 irena.peternel(at)os-igroharja.si
Hilda Plohl Križnar OPB 5  Petek (po predhodnem dogovoru)  11.00-11.40 Kabinet pritličje
Andreja Šifrer 5. a 5. a Sreda 10.15-11.00 Kabinet RS zgoraj 242 andreja.sifrer(at)os-igroharja.si
Martina Šmid OPB 2 Četrtek 11.55-12.40 Kabinet pritličje martina.smid(at)os-igroharja.si
Jerneja Tolar 4. b 4. b Ponedeljek 11.05-11.50 učilnica 202 jerneja.tolar(at)os-igroharja.si
Maja Trojar Kepic 1. a 1. a Sreda 11.55-12.40 učilnica 110 maja.trojar-kepic(at)os-igroharja.si

Tanja Veber

nadomešča

Polona Pintar

2. 2. a Ponedeljek  10.15-11.00 Kabinet pritličje

tanja.veber(at)os-igroharja.si

polona.pintar(at)os-igroharja.si

Urška Ziherl 3. b 3. b Sreda 9.10-9.55 učilnica 204 urska.ziherl(at)os-igroharja.si
Nina Zupanc OPB 1 Ponedeljek 11.55-12.40 nina.zupanc(at)os-igroharja.si
Valentina Žagar Druga strokovna delavka v 1. b  Torek 11.55-12.40 Učilnica G 13 valentina.zagar(at)os-igroharja.si

Učitelji od 6. do 9. razreda

učitelj poučuje Razre-dnik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Maja Bajželj Plešec Zdrav življenjski slog  Po predhodnem dogovoru maja.bajzelj(at)os-igroharja.si
Janez Beguš Tehnika in tehnologija 8. a Torek 10.15-11.00 Učilnica 135 janez.begus(at)os-igroharja.si
Anica Benedičič SLJ mus Torek 9.10-9.55 Knjižnica anica.benedicic(at)os-igroharja.si
Milojka Bozovičar Gantar Likovna umetnost Četrtek 11.05-11.50 Učilnica 137 milojka.bozovicar-gantar(at)os-igroharja.si
Manca Čadež Matematika 9. b Torek 10.15-11.00 Učilnica 130 manca.cadez(at)os-igroharja.si
Tatjana Ignatov Žlebnik Angleški jezik 7. a Torek 8.20–9.05 Učilnica 214 tatjana.ignatov-zlebnik(at)os-igroharja.si
Nataša Ivanušič Matematika 7. b Ponedel-jek 11.05-11.50 Učilnica 123 natasa.ivanusic(at)os-igroharja.si
Tjaša Jarc Nemščina Sreda 8.20-9.05  Kabinet TJA 212 tjasa.jarc(at)os-igroharja.si
Majda Jeraj Matematika, fizika Petek 10.15-11.00 Učilnica 125 majda.jeraj(at)os-igroharja.si
Olga Koplan Slovenščina Četrtek 10.15-11.00 Učilnica 219 olga.koplan(at)os-igroharja.si
Jože Kordiš Šport  Sreda 12.00-12.40  Kabinet ŠPO joze.kordis(at)os-igroharja.si
Gašper Kvartič Latinščina  Četrtek  8.20-9.05  Kabinet TJA gasper.kvartic(at)os-igroharja.si
Sabina Leben Slovenščina 9. c Ponedel-jek 8.20-9.05 Učilnica 120 sabina.leben(at)os-igroharja.si
Urška Oblak Matematika Torek 9.10-9.55 Učilnica 128 urska.oblak(at)os-igroharja.si
mag. Tina Osterman Kemija naravoslovje 6. b Sreda 9.10-9.55 Učilnica 224 tina.osterman(at)os-igroharja.si
Katarina Pegam Angleški jezik 6. c Torek 10.15-11.00 Učilnica 211 katarina.pegam(at)os-igroharja.si
Mara Peternelj Šport Ponedel-jek 10.15-11.00 Pred zbornico mara.peternelj(at)os-igroharja.si
Gorazd Pintar Glasbena umetnost 8. b  Torek 9.10-9.55 Učilnica 140 gorazd.pintar(at)os-igroharja.si
Bernarda Pohleven Šport 6. a Torek 11.05-11.50 Učilnica 229 bernarda.pohleven(at)os-igroharja.si
Kristina Poljanšek Angleški jezik Četrtek 10.15-11.00 Učilnica 211 kristina.poljansek(at)os-igroharja.si
Blaženka Ravnikar

Naravoslovje

biologija

gospodinjstvo

Četrtek 8.20-9.05 Učilnica 130, 221 blazka.ravnikar(at)os-igroharja.si
Branka Svoljšak Geografija 9. a Petek 10.15-11.00 Učilnica 226 branka.svoljsak(at)os-igroharja.si
Majda Šubic Računalništvo Ponedel-jek 11.55-12.40 Učilnica 117 majda.subic(at)os-igroharja.si
Barbara Trdina Zgodovina, DKE Torek 12.45-13.30 Učilnica 229 barbara.trdina(at)os-igroharja.si
Ana Urh Naravoslovje, biologija Petek 10.15-11.00 Učilnica 221 ana.urh(at)os-igroharja.si
Lena Vastl Slovenščina 7. c Torek 11.05-11.50 Učilnica 216 lena.vastl(at)os-igroharja.si

Knjižnica

učitelj poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Anica Benedičič Knjižnica, KIZ Torek 9.10 – 9.55 Knjižnica anica.benedicic(at)os-igroharja.si
Lena Vastl Knjižnica, slovenščina Torek 11.05-11.50 Kabinet SLJ 217 lena.vastl(at)os-igroharja.si
Ana Novaković Knjižnica, KIZ Torek 9.10 – 9.55 Knjižnica ana.novakovic(at)os-igroharja.si

Svetovalna služba

strokovni delavec poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Polona Maček Svetovalna služba Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna 252 polona.macek(at)os-igroharja.si
Katarina Podrekar DSP Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna katarina.podrekar(at)os-igroharja.si
Judita Slabe Psihologinja Vsak dan dopoldne po dogovoru Pisarna 251 judita.slabe(at)os-igroharja.si
Tajnica VIZ Elektronski naslov Uradne ure
Darja Beguš darja.begus(at)os-igroharja.si Vsak dan od 7.00 – 14.00
Računovodstvo Opravlja delo Elektronski naslov Uradne ure
Tea Stražar računovodkinja racunovodja(at)os-igroharja.si Vsak delovni dan med 7.45-9.30
Tina Mohorič knjigovodkinja valentina.mohoric(at)os-igroharja.si Vsak delovni dan med 10.30-12.00
Kuhinja – matična šola Elektronski naslov
Andreja Ažbe
Janez Klemenčič kuhinja@os-igroharja.si
Špela Potrebuješ

 

 Hišniki – matična šola in podružnice Elektronski naslov
Andrej Čemažar  andrej.cemazar(at)os-igroharja.si
Vlado Potočnik
Ostali delavci šole:
Čistilke: Andreja Jereb, Snežana Kajzer, Barbara Kunc, Mirjana Kuprešak, Rahima Mizič, Andreja Petrović, Viktorija Torkar
Spremljevalka gibalno oviranega učenca: Helena Matičič Hostnik