Zaposleni – razredniki, dopoldanske govorilne ure, e-naslovi

Funkcija Ime in priimek Govorilne ure Elektronski naslov
Ravnatelj Marko Primožič Ponedeljek,         8.30 – 9.15 marko.primozic (at)os-igroharja.si
Pomočnica ravnatelja Maja Doljak Sreda,                 7.30 – 8.15 maja.doljak(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Tadeusz Sadowski Bukovica Irena Benedičič Ponedeljek,       10.05 – 10.50 irena.benedicic(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Bukovščica Alenka Magajne Germ Torek,                11.40 – 12.25 alenka.magajne-germ(at)os-igroharja.si
Vodja PŠ Sv. Lenart Zinka Pintar Četrtek,               8.00 – 8.45 zinka.pintar(at)os-igroharja.si
 

Matična šola

Učitelji od 1. do 5. razreda

učitelj poučuje razrednik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Tanja Veber OPB Po predhodnem dogovoru  tanja.veber(at)os-igroharja.si
Mirjam Tolar 4. a 4. a  petek 9.10-9.55 učilnica 4. a mirjam.tolar(at)os-igroharja.si
Martina Susman Jutranje varstvo ponedeljek (po predhodnem dogovoru)  8.20-9.05  kabinet RS pritličje martina.bukovsek(at)os-igroharja.si
Ivanka Dolenc 3. a 3. a  sreda 9.10-9.55 učilnica 3.a ivanka.dolenc(at)os-igroharja.si
Jerneja Eržen 2. b  2. b  petek  10.15-11.00 učilnica 2.b jerneja.erzen(at)os-igroharja.si
Tatjana Jeram 1. c 1. c sreda 7.30-8.15 učilnica 1.c tatjana.jeram(at)os-igroharja.si
Tanja Košir  Angleščina 1. triada  Po predhodnem dogovoru
Branka Mali 5. b 5. b ponedeljek 8.20-9.05 učilnica 5.b branka.mali(at)os-igroharja.si
Irena Peternel 4. b 4. b torek 11.05-11.50 učilnica 4. b irena.peternel(at)os-igroharja.si
Andreja Šifrer 2. a 2. a  sreda 11.05-11.50 učilnica 2.a andreja.sifrer(at)os-igroharja.si
Martina Šmid OPB 4 Po predhodnem dogovoru kabinet pritličje martina.smid(at)os-igroharja.si
Jerneja Tolar 5. a 5. a četrtek 10.15-11.00 učilnica 5. a jerneja.tolar(at)os-igroharja.si
Maja Trojar Kepic 1. b 1. b torek 11.55-12.40 kabinet pritličje maja.trojar-kepic(at)os-igroharja.si
Urška Ziherl 3. b 3. b sreda 8.20-9.05 učilnica 204 urska.ziherl(at)os-igroharja.si
Nina Zupanc Druga učiteljica v 1.b, OPB  sreda 11.55-12.40 učilnica 1.b nina.zupanc(at)os-igroharja.si
Valentina Žagar Druga učiteljica v 1.r, OPB Po predhodnem dogovoru kabinet pritličje valentina.zagar(at)os-igroharja.si
 Janja Bračko 1. a  1. a Po predhodnem dogovoru  janja.bracko(at)os-igroharja.si
Barbara Juvančič OPB 3  Po predhodnem dogovoru  kabinet pritličje
Nastja Hartman OPB  sreda 11.05-11.50  kabinet RS

Učitelji od 6. do 9. razreda

učitelj poučuje Razre-dnik govorilna ura prostor Elektronski naslov
Maja Bajželj Plešec Gibanje in zdravje, šport  sreda 10.15-11.00 kabinet športa maja.bajzelj(at)os-igroharja.si
Janez Beguš Tehnika in tehnologija 6. b  sreda 10.15-11.00 Učilnica 135 janez.begus(at)os-igroharja.si
Milojka Bozovičar Gantar Likovna umetnost sreda 10.15-11.00 Učilnica 137 milojka.bozovicar-gantar(at)os-igroharja.si
Barbara Juvančič Matematika  6. a  sreda 11.05-11.50 kabinet 121
Tatjana Ignatov Žlebnik Angleški jezik 9. a  sreda 10.15-11.00 kabinet TJA tatjana.ignatov-zlebnik(at)os-igroharja.si
Nataša Ivanušič Matematika 9. b  torek 11.05-11.50 Kabinet 121 natasa.ivanusic(at)os-igroharja.si
Tjaša Jarc Nemščina, OPB  petek 11.05-11.50 Kabinet TJA tjasa.jarc(at)os-igroharja.si
Majda Jeraj Matematika, Fizika sreda 9.10-9.55 Učilnica 125 majda.jeraj(at)os-igroharja.si
Olga Koplan Slovenščina  sreda 10.15-11.00 Učilnica 219 olga.koplan(at)os-igroharja.si
Jože Kordiš Šport  7. a  četrtek 9.10-9.55 kabinet športa joze.kordis(at)os-igroharja.si
Matej Prevc Latinščina  četrtek 8.20-9.05 kabinet SLJ 216
Sabina Leben Slovenščina 7. b  torek 11.55-12.40 Učilnica 120 sabina.leben(at)os-igroharja.si
Urška Oblak Matematika  sreda 10.15-11.00 Učilnica 128 urska.oblak(at)os-igroharja.si
mag. Tina Osterman Kemija Naravoslovje 8. b  ponedeljek 9.10-9.55 Učilnica 224 tina.osterman(at)os-igroharja.si
Katarina Pegam Angleški jezik 8. c  četrtek 7.30-8.15 Učilnica 211 katarina.pegam(at)os-igroharja.si
Mara Peternelj Šport  torek 11.05-11.50 kabinet športa mara.peternelj(at)os-igroharja.si
Gorazd Pintar Glasbena umetnost 6. c  torek 10.15-11.00 kabinet GUM gorazd.pintar(at)os-igroharja.si
Bernarda Pohleven Šport 8. a  torek 10.15-11.00 kabinet športa bernarda.pohleven(at)os-igroharja.si
Blaženka Ravnikar Naravoslovje Biologija Gospodinjstvo  sreda 10.15-11.00 učilnica GOS blazka.ravnikar(at)os-igroharja.si
Branka Svoljšak Geografija  torek 11.55-12.40 Učilnica 226 branka.svoljsak(at)os-igroharja.si
Majda Šubic Računalništvo  ponedeljek 11.55-12.40 Učilnica 117 majda.subic(at)os-igroharja.si
Gordana Marković Angleški jezik  četrtek 11.05-11.50 kabinet TJA
Jana Kos Slovenščina  9. c  petek 11.05-11.50 Učilnica 216
Barbara Trdina Zgodovina  četrtek 9.10-9.55 učilnica 229  barbara.trdina(at)os-igroharja.si
Helena Matičič Hostnik Koordinatorka projekta Pogum  Po predhodnem dogovoru
Jana Ržen Biologija 7. c četrtek 9.10-9.55 kabinet BIO
 Irma Zarnik Tehnika in tehnologija

Knjižnica

učitelj poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Anica Benedičič anica.benedicic(at)os-igroharja.si
 Tanja Kompan Knjižnica Knjižnica  knjiznica(at)os-igroharja.si

Svetovalna služba

strokovni delavec poučuje govorilna ura prostor Elektronski naslov
Polona Maček Svetovalna služba Vsak dan dopoldne po dogovoru, popoldne 1. torek v mesecu Pisarna 252 polona.macek(at)os-igroharja.si
Katarina Podrekar DSP Vsak dan dopoldne po dogovoru, popoldne 1. torek v mesecu Pisarna katarina.podrekar(at)os-igroharja.si
Judita Slabe Psihologinja Vsak dan dopoldne po dogovoru, popoldne 1. torek v mesecu Pisarna 251 judita.slabe(at)os-igroharja.si
Tajnica VIZ Elektronski naslov Uradne ure
Darja Beguš darja.begus(at)os-igroharja.si Vsak dan od 7.00 – 14.00
Računovodstvo Opravlja delo Elektronski naslov Uradne ure
Milena Potočnik računovodkinja racunovodja(at)os-igroharja.si Vsak delovni dan med 7.45-9.30
 Zdenka Rakovec knjigovodkinja  osig.knjigovodja(at)guest.arnes.si Vsak delovni dan med 10.30-12.00
Kuhinja – matična šola Elektronski naslov
Andreja Ažbe
Janez Klemenčič kuhinja(at)os-igroharja.si
Špela Potrebuješ

 

 Hišniki – matična šola in podružnice Elektronski naslov
Andrej Čemažar  andrej.cemazar(at)os-igroharja.si
David Ambrožič
Ostali delavci šole:
Čistilke: Edina Đulsić, Andreja Jereb, Snežana Kajzer, Mirjana Kuprešak, Rahima Mizič, Andreja Petrović, Viktorija Torkar

***Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ Ivana groharja, vsebujejo namesto znaka “@” nadomestni zapis “(at)” zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis “(at)” zamenjate z znakom “@”. Hvala za razumevanje.

(Skupno 2,554 obiskov, današnjih obiskov 4)