Spoštovani starši

Smo v obdobju, ko je izredno veliko učencev odsotnih od pouka zaradi najrazličnejših vzrokov. To povzroča velike težave tudi zaposlenim v naši šolski kuhinji, saj se število malic in kosil dnevno močno spreminja. Ko celoten oddelek napotimo na šolanje na daljavo, NIJZ pa v karanteno, odjavimo prehrano v šoli. Prosimo pa vas, da v primeru individulanih karanten, izolacij in drugih individualnih odsotnosti odjavljate prehrano starši v skladu z navodili na spletni strani šole na povezavi in nam s tem omogočite, da si nedelamo nepotrebnih stroškov in da ni odpadkov hrane. Predlagamo vam, da čim veste koliko časa bo vaš otrok odsoten, da za ta čas odjavite prehrano v eAsitentu ali pa pokličete v tajništvo šole na matični šoli, za podružnične šole pa na podružnico na običajen način.

Hvala za razumevanje