Zbudili smo se v sončno jutro, ki smo ga izkoristili za tek in gimnastične vajo ob morju. Po zajtrku smo imeli pouk, kjer smo pisali dnevnik, delali vozle, kaj kmalu pa smo se že namakali v morju. Tokrat smo se preizkusili v plavanju za bronastega, srebrnega in zlatega delfina. Po popoldanskem plavanju je sledil zadnji del iger mnogoboja: balinčkanje, pikado, orientacija, lokostrelstvo in suhi slalom. Po večerji smo na travniku ob morju igrali nogomet, med dvema ognjema, odbojko in badminton. Prijetno utrujeni smo samo še popadali v postelje.

Še dve pesmi iz mnogobojskih izzivov:

skupina ŽABE

V šoli v naravi je lepo,

saj se imamo super zelo.

Učimo se kravl in žabico,

pri pouku pa smo spoznali ribo babico.

Hrana dobra je zelo,

a zjutraj pred zajtrkom razmigamo si telo.

Vsak dan gremo na obalo,

v vodi videli smo koralo.

skupina Minioni

Šola v naravi je podobna zabavi,

tukaj zelo diši po travi, saj smo v naravi.

Tukaj je modro nebo, tako še dolgo ne bo.

Smo v Fiesi, tukaj pišemo sto let pesmi.

Ponoči se je vreme kar precej spremenilo: bliskalo, grmelo in deževalo je, zato smo zjutraj lahko malce dlje spali. 🙂 Dopoldan smo nadaljevali s poukom: spremenili smo se v prave kralje, kraljice, paže in princeske. Ker dež še kar ni ponehal, smo si pred kosilom ogledali film Junaki petega razreda. Držimo pesti, da se nebo razjasni in morje umiri!