Oglašamo se vam iz vroče, sončne, morske Fiese! Tako smo zaposleni s plavanjem, igrami, vragolijami, športnimi aktivnostmi …, da smo se vam skoraj pozabili javiti! V teh dneh smo doživeli že mariskaj: zjutraj se razmigamo na jutranji telovadbi, dopoldan in popoldan smo nekateri obiskali mesto Piran, se sladkali s sladoledom, odšli z ladjico do Sečoveljskih solin, z gospo učiteljico Blažko spoznavali morske živali, veliko plavali, se tunkali, igrali v vodi in na kopnem … Večere smo izkoristili za spoznavanje bodočih sošolk in sošolcev, sprehod ob morju, ples, prav tako smo se nasmejali neštetim vicem, ki so jih pripravili nekateri učenci.

FOTOGALERIJA

Prilagamo nekaj pesmic, ki so jih spesnili učenci na eni izmed točk orientacije:

skupina ORKE:

Takoj, ko prispemo, s počitkom začnemo.

Takoj, ko pojemo, igrati se gremo.

Pojdimo, začnimo, ker igrati se je fino.

Z ladjico potujemo in morje raziskujemo.

skupina VIJOLICE:

V šoli naravi je lepo,

zabavali smo se zelo.

Ko utrujeni smo bili,

na sladoled smo odšli.

Zjutraj se zbudimo,

zvečer pa trdno zaspimo,

kosilo dobimo,

malice se že veselimo.

Lepo vas pozdravljajo: 5.a, 5.b, 5.BK, 5.BŠ, 5.LEN, učiteljice in učitelji.