V torek, 13. 9. 2022, so bili učenci 8. a in 8. c v okviru spodbujanja podjetništva mladih vključeni v Podjetniško delavnico v sodelovanju s Šolskim centom Škofja Loka in agencijo LAS. Učenci 8. b pa se bodo te delavnice udeležili v zadnjem tednu septembra.

Gospa Zvonka Erce, profesorica predmeta Podejtništvo na ŠC Šk. Loka in ga. Lucija Kavčič, lastnica samostojnega podjetja unikatnih izdelkov in vodja Podjetniškega krožka na petih osnovnih šolah v loški regiji, sta učencem na privlačen način predstavili podjetništvo, nanizali nekaj primerov in s slikovnim in video materialom predstavili izdelke učencev in dijakov.
Učence sta izzvali z delavnico propagande novega okusa in izgleda čokolade Milka, z izzivom so se več kot uspešno soočili Matevž, Rok in Maks.
Kar nekaj učencev 8. razreda sta prepričali, da so se priključili Podjetniškemu krožku.

Se že veselimo njihovih ustvarjalnih idej in podjetniških izvedb!

zapisala: Nataša Ivanušič