Zavod za šport RS Planica vsako leto objavi nagradni natečaj, kjer lahko šole sodelujemo in prikažemo kakšen je športni utrip šole. Vsako leto smo nagrajeni, do sedaj največkrat s srebrnim priznanjem.

V šolskem letu 2020/21 smo se čez celo leto trudili, da bi bili učenci čimbolj športno aktivni, tudi v času, ko smo se izobraževali na daljavo, zato uspeh ni izostal in prejeli smo ZLATO priznanje.

Vsem, ki se na šoli trudimo za ustvarjanje čim boljših pogojev (materialni, kadrovski in finančni), izvajanje rednega in razširjenega programa, kjer je prisoten šport in gibanje, čestitam za priznanje. Pohvalo si zaslužijo naši športni pedagogi, ki vse kar počnemo prikažejo tudi v nagradnem natečaju. Zavedamo se, da k športnim dosežkom veliko prispevajo tudi v športnih klubih in društvih, kjer naši učenci trenirajo. Čestitke tudi učencem, ki se udeležujejo športnih dogajanj na šoli in njihovim staršem, ki jih pri tem spodbujajo.