V soboto, 10. 12. 2022, so učenci 2. in 3. razreda odigrali prvi turnir v mini rokometu v telovadnici OŠ Ivana Groharja. Sodelovale so ekipe iz OŠ Železniki, OŠ Škofja Loka-Mesto in 2 ekipi OŠ Ivana Groharja, ki so odigrale 6 tekem. Vse tekme je sodil Žiga Bradeško.

Učenci so prikazali lepo igro in navdušili svoje starše, ki so jih spodbujali z balkona telovadnice in strokovna vodstva ekip.

Za ekipi A in B naše šole so nastopili Mark Ribarič, Urh Markič, Dajjen Muhadri, Aljaž Šolar iz 3. a, Samo Frelih, Anej in Mark Muljavec, Urban Podobnik, Jakov Krek, Žiga Naglič, Lojze Štancar Antolin iz 3. b, David Kalan, Lovro Podviz, Erik Zgaga, iz 2. a, Urh Duhovnik, Juš Godec, Krištof Jerovšek iz 2. b ter Oskar Družina iz 2. c razreda.

Ob koncu turnirja so vsi igralci prejeli praktične nagrade, ki jih je prispevalo podjetje PG Plast.