Erasmus + KA1

Naša šola je bila izbrana v projekt mobilnosti zaposlenih Erasmus + KA1, ki je mednarodni projekt, sofinanciran s sredstvi iz Evropske Unije. Projekt bo potekal dve leti (do konca leta 2022), v katerega se bo vključilo 6 pedagoških delavcev naše šole, tako z razredne, kot s predmetne stopnje.

Prvo mobilnost smo že izvedli julija 2021, ko se je učiteljica angleščine Gordana Marković udeležila mednarodnega strukturiranega tečaja Integrating Creativity and Innovation into Teaching v Barceloni.

S projektom si zaposleni želimo osebno in profesionalno rast, ki bi posledično in dolgoročno gledano doprinesla k ugledu in razvoju naše organizacije. S pridobljenim znanjem pa bi učitelji postali bolj motivirani, zadovoljni, samozavestni in bolj strokovno opremljeni, ker dolgoročno v naši organizaciji želimo razvijati nove metode in tehnike poučevanja, nove načine uporabe IKT, razvijati kompetence učenja učenja, inovativnosti, podjetnosti, bralne pismenosti in kritičnega mišljenja.

Koordinatorica projekta Gordana Marković