Ne, nismo še obiskali živalskega vrta. S tem prispevkom vas vabimo k pandam, to je med učence 1.b, ki se imenujemo pande. Dobrodošli med nami. Vas zanima, kaj se dogaja v našem razredu? Zelo veliko nas je, bi se začudili, če bi nas videli v živo. In smo zato tudi precej glasni. Zdaj, po treh mesecih smo že čisto pravi šolarji. V šoli se dobro znajdemo, saj smo jo celo raziskali. Vemo, kje je knjižnica, kje telovadnica, kje pripravljajo naše malice in kosila, kje ima pisarno gospod ravnatelj. Šolo poznamo od znotraj, pa tudi od zunaj, saj se zelo radi igramo na šolskem igrišču. Vsak četrtek, če nas le ne doleti karantena ali če imamo vse učiteljce zdrave, pa se odpravimo ven, v naravo. Večkrat smo šli na sprehod v gozd, kjer smo opazovali, kakšna je narava jeseni. Včasih se odpravimo na grad, kjer grajski vrt postane naša učilnica. Obiskali smo tudi našo škofjeloško tržnico in si tudi ob “pump track” stezi našli kotiček za pouk v naravi, ki mu rečemo GOZDOLJUB. Tudi v naravnih učilnicah se pridno učimo, rišemo, štejemo, primerjamo različne predmete, rešujemo zanimive naloge, ugibamo prvi in zadnji glas v besedah, pišemo črke in besede.

Če vas zanima, kaj smo počeli v prvih treh mesecih, vas vabimo, da si v galeriji ogledate nekaj fotografij.